Internetowa sprzedaż marihuany

Internetowa sprzedaż marihuany

Sprzedaż marihuany online

Posted by Marihuana Doctors on 05/04/2018 in Ekonomia

Zaktualizowano 6 grudnia 2018 r. Treść medyczna zweryfikowana przez Dr. Joseph Rosado, MD, M.B.A, Chief Medical Officer

W dobie Internetu zakupy są bardziej dostępne niż kiedykolwiek. Możesz kupić wszystko - od artykułów spożywczych po sprzęt elektroniczny - i otrzymać przesyłkę z zakupami na cały świat. Czy wiesz, że niektórzy pacjenci mogą również zaopatrywać się w leki na bazie konopi indyjskich przez Internet? Handel elektroniczny marihuaną nie tylko przynosi korzyści pacjentom, ale także wzbogaca cały przemysł konopny. W tym wpisie dowiesz się m.in:

  Obecny zakres przemysłu marihuany w Stanach Zjednoczonych i rolę, jaką odgrywa w nim sprzedaż online Trendy i statystyki związane z szybkim wzrostem sprzedaży internetowej medycznej marihuany Kto korzysta z handlu elektronicznego marihuaną i jak pomaga on Tobie, jako pacjentowi Wykorzystanie Internetu w celu usprawnienia leczenia medyczną marihuaną

Przemysł konopi indyjskich: Przegląd

Marihuana jest szybko rozwijającą się gałęzią przemysłu w Stanach Zjednoczonych. Wraz z rosnącą legalizacją w poszczególnych stanach, coraz więcej firm i organizacji pozarządowych może pomóc potrzebującym pacjentom. Działalność gospodarcza związana z konopiami indyjskimi różni się w poszczególnych stanach ze względu na prawo federalne, ale w każdym stanie istnieje przynajmniej jedna z poniższych branż.

  Dyspensaria: Pacjenci udają się do punktów sprzedaży marihuany leczniczej, aby kupić leki na bazie konopi indyjskich. Otrzymują one od władz stanowych certyfikat uprawniający do prowadzenia działalności gospodarczej lub niekomercyjnej. Aby kupić medyczną marihuanę, pacjenci muszą udać się do lekarza posiadającego certyfikat na uprawianie konopi indyjskich w celu uzyskania zezwolenia. Badania i rozwój w dziedzinie farmacji: Specjaliści z branży farmaceutycznej mogą badać i produkować konopie indyjskie jako produkt leczniczy. Niektóre firmy skupiają się wyłącznie na badaniach, analizując medyczne zastosowania marihuany. Inne starannie tworzą leki na bazie marihuany, wykorzystując do tego celu wiedzę naukową. A niektóre firmy zajmują się jednym i drugim! Ośrodki uprawy: Ktoś musi uprawiać rośliny marihuany, a hodowcy stanowią trzon branży. Często też przycinają i leczą swoje rośliny, aby nadawały się do użytku jako buds. Producenci: Plantatorzy i producenci czasami pokrywają się, ale niektóre firmy produkcyjne działają na własną rękę. Mogą one korzystać z badań firm farmaceutycznych, aby tworzyć wysokiej jakości leki dla pacjentów takich jak Ty. Zapewnienie jakości: Kiedy produkt z medycznej marihuany jest już gotowy, trafia do laboratorium w celu przeprowadzenia testów. Firmy te analizują zawartość kannabinoidów w każdym produkcie i sprawdzają, czy nie zawiera on zanieczyszczeń. Opieka zdrowotna: Gdzie bylibyśmy bez pracowników służby zdrowia zatrudnionych w przychodniach i poradniach zajmujących się marihuaną? Członkowie tej branży doradzają pacjentom w zakresie planów leczenia. Sprzedaż i dostawa online: Na tym skupimy się w tym wpisie. Za chwilę wyjaśnimy, jak wygląda sytuacja w branży marihuany online.

Oczywiście, biznes związany z medyczną marihuaną obejmuje jeszcze więcej aspektów niż te, które wymieniliśmy powyżej. Niebo jest nieograniczone!

Rosnąca branża marihuany

Pod koniec 2017 roku 29 stanów i Dystrykt Kolumbii zalegalizowały medyczną marihuanę. Ponad połowa stanów USA umożliwia pacjentom dostęp do naturalnej alternatywy dla standardowych farmaceutyków. Trend ten nie tylko pomaga potrzebującym pacjentom, ale także rozwija biznes związany z konopiami indyjskimi w całym kraju. Prognozy szacują, że do końca 2017 roku wartość branży wyniesie 7,9 miliarda dolarów. Zapoznaj się z poniższymi faktami i statystykami, które pokazują potencjał branży:

  Sprzedaż legalnej marihuany wzrosła o 33% w 2016 roku. Dane wskazują, że do 2020 r. przemysł konopi indyjskich może stworzyć 283 000 nowych miejsc pracy. Większość nowych miejsc pracy związanych z marihuaną będzie na poziomie podstawowym, dzięki czemu będą one dostępne dla początkujących w branży. Przemysł marihuany oferuje więcej możliwości dla kobiet i mniejszości niż wynosi średnia krajowa.

Jak widać, medyczna marihuana otworzyła możliwości dla ludzi, którzy w przeciwnym razie nie mieliby takich szans. Ta pełna współczucia branża utorowała drogę do bogatszego życia zarówno dla pacjentów, jak i pracowników.

Gdzie jest miejsce dla handlu elektronicznego?

Więcej osób kupuje leki na bazie marihuany przez Internet, niż mogłoby się wydawać. Badanie, w którym przeanalizowano wyszukiwania internetowe dotyczące usług związanych z zakupem marihuany, wykazało, że liczba zapytań wzrosła o 98% w latach 2005-2017. Wyszukiwania te miały miejsce głównie w legalnych stanach, takich jak Waszyngton i Kolorado, a więc internauci szukali w sieci bezpiecznych i legalnych źródeł.

Sprzedaż marihuany leczniczej nie jest jednak pozbawiona trudności. Ze względu na przepisy federalne zakazujące marihuany na poziomie ogólnokrajowym, rozpoczęcie działalności w Internecie może być trudne. Większość instytucji finansowych nie zezwala na dokonywanie płatności na rzecz firm związanych z marihuaną z obawy przed prześladowaniami prawnymi. Większość nabywców marihuany musi dokonywać transakcji gotówką, co utrudnia dokonywanie bezpośrednich płatności online. USPS i największe firmy kurierskie całkowicie zabraniają wysyłania substancji kontrolowanych zdefiniowanych w prawie federalnym.

Jednak, podobnie jak w przypadku wielu innych aspektów przemysłu konopnego, przedsiębiorcy zajmujący się handlem marihuaną w Internecie znajdą sposób. Na poniższych przykładach profesjonaliści zajmujący się handlem elektronicznym marihuaną przekształcili wyzwania w innowacje:

  W wielu regionach Stanów Zjednoczonych nie zezwala się na reklamę marihuany w prasie, poczcie elektronicznej czy radiu. Ograniczenia te skłaniają członków branży do prowadzenia reklam, które wzmacniają lokalne gospodarki, biznesy związane z konopiami indyjskimi i handel elektroniczny. Większość firm działających w branży marihuany decyduje się na reklamę internetową lub regionalną, która obchodzi prawo federalne. Często budują one aktywną obecność w mediach społecznościowych i tworzą reklamy online na stronach internetowych poświęconych branży konopi indyjskich. Aby rozpowszechniać informacje w swoich społecznościach, firmy z branży konopi indyjskich angażują się w wolontariat na rzecz dobra i współpracują bezpośrednio z sąsiadami. Serwisy internetowe ułatwiają zakupy, oferując dostęp do menu placówek, tworząc katalogi lekarzy i placówek oraz oferując informacje przyjazne dla pacjentów. Niektóre firmy działają jako przyjazne dla pacjentów konopi opcje płatności, pozwalając im płacić za zamówienia online, jednocześnie uczestnicząc w przemyśle medycznej marihuany.

Odwracając niekorzystną sytuację, właściciele firm internetowych zwiększyli zasoby, możliwości i liczbę miejsc pracy w tej branży. Zamiast hamować działalność handlową, przeszkody, z jakimi boryka się handel elektroniczny, sprawiły, że branża marihuany stała się silniejsza niż kiedykolwiek.

Różne rodzaje sprzedaży marihuany online

Jak widać w poprzedniej części, sprzedaż medycznej marihuany online odbywa się na wiele sposobów. Wiele z tych opcji daje ci pełną kontrolę nad leczeniem, oferując szerszy wybór leków i poradni. Przyjrzyjmy się trzem głównym rodzajom sprzedaży medycznej marihuany online.

Jednym z najczęstszych sposobów, w jaki pacjenci kupują leki na bazie marihuany przez Internet, jest sprzedaż w tradycyjnej placówce. W zależności od miejsca zamieszkania, możesz zamówić leki z wyprzedzeniem lub poprosić o dostawę do domu. Niektóre z nich działają całkowicie jako firmy dostawcze, pozwalając Ci na zakup online z wyprzedzeniem. Jeśli współpracujesz z apteką i dokonujesz zakupów przez Internet, możesz także skorzystać z usług medycznych jej personelu.

Możesz też znaleźć rynki internetowe, które łączą menu dyspensy w twojej okolicy, abyś mógł łatwo sprawdzić, jakie leki są dostępne w pobliżu. Jeśli więcej niż jedno miejsce oferuje ten sam produkt, możesz porównać ceny i opinie, aby znaleźć idealny środek. W zależności od rodzaju działalności, możesz poprosić o dostarczenie produktów lub odłożyć je na bok, abyś mógł je odebrać.

Jeśli nie mieszkasz w stanie, który zezwala na sprzedaż marihuany przez Internet, Twój stan może zezwolić na zamawianie przez Internet leków zawierających kannabidiol lub CBD. Na poziomie federalnym sprzedaż CBD pochodzącego z konopi przemysłowych jest legalna. Wielu pacjentów preferuje leki na bazie CBD, ponieważ nie powodują one haju, dzięki czemu są odpowiednie dla osób w każdym wieku. Nie trzeba też mieć recepty ani rekomendacji na te produkty. Należy pamiętać, że niektóre stany zabraniają zamawiania CBD, dlatego przed kliknięciem przycisku "Do kasy" należy dokładnie zapoznać się z lokalnymi przepisami.

Jakie korzyści odnoszą pacjenci z kupowania medycznej marihuany przez Internet?

Rozwój sprzedaży marihuany przez Internet poszerzył horyzonty pacjentów z medyczną marihuaną w całych Stanach Zjednoczonych. Dzięki technologiom internetowym mogą oni kupować leki w zaciszu własnego domu. Handel elektroniczny marihuaną poprawia doświadczenia pacjentów poprzez:

  Oferowanie wielu opcji dostawy. W stanach, które zezwalają na sprzedaż marihuany online, możesz wybierać spośród wielu punktów sprzedaży i firm kurierskich, które dostarczą Twoje zamówienie do Ciebie. Jeśli zdecydujesz się na legalny lek CBD, zamówienie może zostać wysłane do Ciebie za pośrednictwem popularnych firm kurierskich, takich jak FedEx czy United States Postal Service. Zwiększenie liczby leków do wyboru. Zamiast zatrzymywać się w każdej poradni w mieście, możesz po prostu odwiedzić ich strony internetowe, aby zapoznać się z opcjami dostawy i wstępnego zamówienia. Niektóre apteki umożliwiają składanie specjalnych zamówień na produkty, których nie mają w swoich zapasach. Rynki internetowe gromadzą oferty wszystkich sklepów w okolicy i pozwalają bezpośrednio porównywać produkty. Obniżenie kosztów leków. Czy to samodzielnie, czy z pomocą strony internetowej rynku, możesz wykorzystać Internet do porównania cen swoich leków. Ponieważ ubezpieczenie nie obejmuje marihuany leczniczej, chcesz zaoszczędzić każdy grosz. Dzięki dostępnym w Internecie opiniom nie musisz się martwić, że cena nie odzwierciedla jakości, wybierając tańszy produkt. Udostępnianie leków pacjentom o różnych zasobach i możliwościach. Jeśli chodzi o dostępność medycznej marihuany, mamy do czynienia z pewnym paradoksem. Wielu pacjentów, którzy kwalifikują się do otrzymywania leków z konopi, cierpi na wyniszczające choroby. Jednak aby uzyskać ulgę, dyspenserie często wymagają od nich podróży. Zamówienia i dostawa online sprawiają, że jest to szybsze i bardziej dostępne.

Sprzedaż marihuany online dla przychodni

Korzyści, jakie płyną z usług biznesowych związanych z marihuaną online, są obustronne. Dyspensaria mogą czerpać korzyści z handlu elektronicznego na wiele sposobów. Jako właściciel punktu sprzedaży możesz rozwinąć swoją działalność dzięki sprzedaży internetowej poprzez:

  Zwiększenie liczby klientów. Niektórzy ludzie mogą chcieć kupić u Ciebie leki, ale nie mają na to czasu, środków lub możliwości. Zamówienia wstępne i dostawa przez Internet sprawiają, że zakup medycznej marihuany u Ciebie jest bardziej realny dla pacjentów zapracowanych lub przebywających w domu. Jeśli możesz oferować dostawę do domu, możesz rozszerzyć obszar działania swojej firmy. Przyspieszenie przepływu pracy. Podczas gdy niektórzy pacjenci potrzebują pomocy twarzą w twarz, inni nie mają nic przeciwko przeglądaniu i uczeniu się online. Menu na stronie internetowej, wstępne zamawianie i dostawa sprawiają, że Internet może wykonać część pracy za Ciebie. Gdy pacjenci zamawiają z wyprzedzeniem, można zarezerwować dla nich produkty, zamiast wybierać je osobiście. Oferowanie wygodnych usług, które sprawiają, że zaistnienie w Internecie jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Nie przeraża Cię perspektywa stworzenia menu online. Istnieje wiele usług, które pomogą Ci zbudować witrynę e-commerce, zawierającą produkty, ceny i informacje o dostępności w przedsprzedaży lub dostawie. Możesz nawet użyć sprytnego kodu, aby dodać menu do swojej strony internetowej, oszczędzając potencjalnym pacjentom jednego kliknięcia.

Dlaczego państwa powinny rozważyć wprowadzenie handlu elektronicznego medyczną marihuaną

Korzyści płynące z internetowej sprzedaży marihuany mają wpływ nawet na rządy stanowe. Niektóre efekty pojawiają się pośrednio, pomagając mieszkańcom, którzy w ten sposób poprawiają dobrobyt państwa. Inne przynoszą bezpośrednie korzyści państwom i ich gospodarkom. Umożliwienie pacjentom zakupu medycznej marihuany przez Internet pozwala na:

  Większą sprzedaż marihuany, co oznacza większe wpływy z podatków. Tak jak w przypadku każdego innego produktu, stany mogą pobierać podatki od leków na bazie marihuany, co pozwala im oferować więcej usług publicznych. Na przykład Kolorado w pierwszym roku legalizacji medycznej marihuany zarobiło średnio 6 milionów dolarów z samej tylko sprzedaży osobistej. Wyobraź sobie, o ile ta liczba wzrosła, gdy zaczęły powstawać firmy internetowe! Ogólnie rzecz biorąc, gospodarka jest bardziej dynamiczna. Sprzedaż internetowa pomaga rozwijać się dyspenserom, co z kolei prowadzi do zwiększenia liczby miejsc pracy. Więcej miejsc pracy to większe wydatki. Dozowniki marihuany wypełniają niszę biznesową, której wcześniej nie było, dzięki czemu gospodarka kraju staje się bardziej zróżnicowana. Szczęśliwsi i zdrowsi obywatele. Handel elektroniczny medyczną marihuaną daje pacjentom kolejną opcję, gdy tradycyjne metody leczenia nie przynoszą rezultatów. Większy dostęp do leków na bazie konopi indyjskich zmniejsza zależność od usług medycznych i poprawia ogólną jakość życia.

Doskonałym przykładem stanu, który zatwierdził dostawy medycznej marihuany, jest Nowy Jork. W wyjątkowy sposób nie tylko bezpośrednio reguluje on działalność dyspenserów, ale także nadzoruje dostawy. Za pośrednictwem stanowego Departamentu Zdrowia pacjenci mogą poprosić swoją poradnię o dostarczenie leków do domu.

Jak kupić bezpieczne i legalne leki na bazie marihuany online?

W Stanach Zjednoczonych prawo dotyczące marihuany różni się w zależności od stanu. Czynniki takie jak warunki kwalifikujące do posiadania medycznej marihuany, limity posiadania, zasady uprawy i dostępność przychodni zależą od miejsca zamieszkania. Ta zasada dotyczy również dostaw, ale z innym haczykiem. W niektórych stanach miasta mogą decydować o tym, czy dyspensery mogą dostarczać leki pacjentom, niezależnie od prawa stanowego. Określenie stanowiska Twojego regionu w sprawie handlu elektronicznego marihuaną może być trudne, ale jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc. W rzeczywistości przeprowadzimy Cię przez cały proces!

Po pierwsze, powinieneś dowiedzieć się, czy do zakupu marihuany potrzebne jest zalecenie lekarza. W stanach, w których marihuana jest dostępna do celów rekreacyjnych, osoby dorosłe powyżej 21. roku życia mogą kupować ją bez karty medycznej marihuany. Sugerujemy jednak, abyś ją wyrobił, nawet jeśli kwalifikujesz się do produktów dla dorosłych. Posiadacze karty otrzymują korzyści i ochronę prawną, której nie mają klienci rekreacyjni. Zapoznaj się z programem i kartą medycznej marihuany w Twoim stanie, aby sprawdzić, czy się kwalifikujesz. Proces ubiegania się o kartę jest tego wart! Jeśli uważasz, że Twoje schorzenie jest ważne, możesz udać się do certyfikowanego lekarza i poddać się ocenie.

Po uzyskaniu rekomendacji dotyczącej marihuany leczniczej, musisz zapoznać się z prawem stanowym i lokalnym, aby ustalić, czy możesz złożyć zamówienie przez Internet i czy marihuana może być dostarczona do Twojego domu. Niektóre gminy wprowadzają rozróżnienie między dostawami a dyspensariami, więc dokładnie zapoznaj się z przepisami obowiązującymi w Twoim mieście. W razie wątpliwości skontaktuj się z odpowiednimi urzędnikami państwowymi, aby wyjaśnili Ci przepisy. Nawet tylko legalne zamawianie z wyprzedzeniem może ułatwić Tobie lub Twojemu opiekunowi korzystanie z usług dyspensy.

Teraz, kiedy już wiesz, co możesz, a czego nie możesz robić, nadchodzi część rozrywkowa! Sprawdź, jakie dyspensarnie w twojej okolicy mają menu online i jakie usługi oferują. W zależności od ich polityki i prawa, być może będziesz musiał odbyć pierwszą wizytę osobiście. Jednak po wejściu do środka, w niektórych miejscach możesz zaopatrzyć się w leki całkowicie przez Internet. Możesz też znaleźć stronę internetową marketplace i podać swoje rekomendacje i identyfikator, aby móc przeglądać ich oferty.

Tak jak w przypadku każdego innego aspektu korzystania z medycznej marihuany, badania są kluczem do tego, aby stać się najszczęśliwszym i najzdrowszym z możliwych. Aby uzyskać więcej informacji na temat medycznej marihuany, przejrzyj nasze zasoby dla pacjentów i przeczytaj aktualizacje na naszym blogu. Jeśli masz na myśli konkretny temat, możesz skorzystać z wyszukiwarki w prawym górnym rogu strony.