Fakty o marihuanie

Fakty o marihuanie

Jeśli chodzi o marihuanę to jest ona takim produktem, wokoło którego mamy wiele mitów, które są powtarzane i przez zwolenników i przez przeciwników.

Zastosowanie marihuany Najlepiej będzie jednak poznać fakty co do tego produktu, które niekiedy mogą się okazać zaskakujące. Piwo oraz marihuana to jedna rodzina. Oba produkty należą do tej samej rodziny roślin konopiowatych. Badania pokazują, że stosowanie trawki będzie mniej szkodliwe niż picie alkoholu albo palenie tytoniu. Z tego też powodu cały czas prowadzona jest walka, która ma zmierzać do tego, że marihuana będzie medycznie wykorzystywana.

Mało osób wie o tym, że na terenie USA nadal walczy się z tym, by nie legalizować tego środka, jednak na terenie Alaski jest on legalnie dostępny już ponad 40 lat i nie ma tam żadnych problemów z tym, by go otrzymać. Podobnie na terenie reżimowej Korei Północnej nie ma problemu z tym, by legalnie użytkować trawkę. Jest ona tam w sprzedaży a dodatkowo nigdy nie była tam zakazana. Stany Zjednoczone nadal z nią walczą, ale ich prezydent George Washington jak przekazują historycy uprawiał ją na swojej farmie i nie miał żadnego problemu z tym, by ją posiadać. W XXI wieku pierwszym krajem, gdzie stała się legalna był Urugwaj, gdzie obecnie można ją posiadać, hodować i sprzedawać Syntetyczną formę marihuany, która była trzy razy mocniejsza przygotowało wojsko USA i była ona w stanie działać nawet przez trzy dni. Obecnie jest zakazana. Na terenie Włoch rastafarianie mogą legalnie posiadać marihuanę, ponieważ jest to dla nich biblijne drzewo życia i wykorzystują ją przy sakramencie oczyszczania., który sprawują przy swoich obrzędach.